Yardım

 


1- Ne kadar mama vermeliyim?

Mama ölçü ve oranları ambalajlarımızın arkasında yer almaktadır. Kedi/Köpeğinizin kilosuna göre günlük ne kadar mama vermeniz gerektiği belirtilmektedir.

2- Kedim/Köpeğim mamayı yemez ise iade edebilir miyim?

Almış olduğunuz mamayı açmadığınız taktirde iade edebilirsiniz. Talebinizin uygun görülmesi halinde mama değişimi veya para iadesi yapılacaktır.

 

3- İade ederken kargo ücreti bana mı ait?
Ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo bedeli size aittir.

 

4- Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?
Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, 0312 911 2970 nolu telefona veya [email protected] adresine bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren 3 iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)

 

5- Kargomu nasıl takip edebilirim?
Kargonuzu sitemizde yer alan Hesabım menüsü altındaki “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.

 

6- Faturayı ve siparişimi farklı yerlere gönderebilir misiniz?
Taşıma esnasında ürünler faturalarıyla beraber sevk edilmelidir. Bu nedenle faturanız paket üzerinde siparişinizle birlikte teslimat adresinize gönderilmektedir.

 

7- Kargo ücreti bana mı ait?
Siparişlerinizin sepet toplamı 100 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aksi durumda kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

 

8- Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Kapıda ödemelerde sipariş verirken yaptığınız kapıda ödeme seçimine göre, ödemenizi nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

 

9- Kargo kaç günde teslim ediyor?
Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

 

10- Siparişimin aynı gün kargoya verilmesi için en geç saat kaça kadar sipariş vermeliyim?
Siparişinizin aynı gün kargoya verilmesi için en geç saat 16:00‘a kadar siparişinizi vermelisiniz.

 

11- Kargo kapıma teslimat yapıyor mu?
Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.

 

12- Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilir miyim?
Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken teslimat adresine nereye gitmesini istiyorsanız o adresi girerseniz/seçerseniz, teslimatı vereceğiniz adrese yapılacaktır.

Sevgiler
Dodo Mama Ekibi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR