• Şubat 17, 2020 Köpek

  Köpeklerinde, tıpkı insanlar gibi özel ihtiyaçları bulunur. Bu özel ihtiyaçlarının karşılanması hem yaşam alanlarındaki konfor standartlarını belirler hem de sahipleri için hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşturur. Özellikle dişi köpekler açısından en temel ihtiyaçlardan birisi olan regl dönemindeki özel durumuna göre hassas bir şekilde yaklaşım sergilenmesidir. Dişi köpeklerin 6 ile 7 aylık dönem sonrasında regl olmaları son derece olağan bir süreçtir. Ancak bu süreler köpek ırkına, yaşına ve tabii ki beslenme stiline göre değişiklik gösterir. Bu dönemde yaşam alanlarında dişi köpeklerin regl olmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek kirlenmeyi önlemek ve daha konforlu bir şekilde bu süreci atlatabilmek için köpek regl külodu modelleri bulunuyor.

  Köpek Regl Külodu, Köpek Regl Külotu
 • Şubat 17, 2020 Diğer Dostlarımız

  Modern çağda yaşamın pek çok alanında balık besleme konusunda oldukça yoğun bir talep bulunuyor. Su canlılarının sağlıklı, güvenli ve rahat bir şekilde evde veya ofiste beslenmesine yardımcı olacak zengin ürün ve malzeme çeşitliliği bulunuyor. Bunlardan birisi olarak son yıllarda yaygın şekilde tercih edilen Nano akvaryum modelleri öne çıkıyor. Adından da belliği olduğu gibi son derece küçük boyutlara sahip olan akvaryum modelleri olması sayesinde her alanda son derece rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Farklı model tasarımları sayesinde de kullanıldığı her ortama dekoratif bir görsellik kazandırıyor. Tasarımsal özellikleri sayesinde de uygun balık türlerinin oldukça güvenli bir şekilde beslenebilmesi mümkündür.

  nano akvaryum
 • Şubat 14, 2020 Diğer Dostlarımız

  Fizyolojik özellikleri ile evcil hayvanlar temel olarak kendi ihtiyaçlarını etkin biçimde karşılayabilir. Ancak evde beslenen kedilerin vücutlarında ihtiyaç duydukları her türlü hususun karşılanması sahibinin sorumluluğunda bulunur. Özellikle sağlığının korunması ve gelişiminin sağlıklı bir şekilde sağlanması amacı ile destekleyici ilaç ve ürünlerin kullanılması gerekliliği bulunmaktadır. Kuşlar için vitamin desteği bu aşamada oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Ferti Vit ürünü sayesinde kuşların temel olarak ihtiyaç duydukları vitamin konusunda dinamik bir şekilde desteklenmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle de günümüzde kuş besleyen kişiler tarafından yaygın şekilde kullanılan kuşlar için tamamlayıcı bir besin türüdür.

  ferti vit, fertivit, ferti vit nedir, ferti vit ne işe yarar