Blog Başlık

 • Haziran 21, 2021 Diğer Dostlarımız

  Muhabbet kuşlarında çiftleşme dönemi birden fazla değişkene bağlıdır. Eş tutma, çiftleşme için doğru koşulların oluşturulmuş olması gibi pek çok etken, muhabbet kuşlarının çiftleşme döneminin oldukça hassas olmasına neden olur. Muhabbet kuşlarının çiftleşme döneminin sorunsuz şekilde geçmesi ve yeni muhabbet kuşu yumurtaları elde edebilmek için sürecin doğru şekilde yönetilmesi gerekir. Çiftleşme döneminin gerekliliklerini sağlayarak, muhabbet kuşlarının çiftleşmeye teşvik edilmesi ve desteklenmesi gerekir. Bunu sağlayabilmek adına bile muhabbet kuşu çiftleşme dönemine ilişkin her konuda bilgi sahibi olunmalıdır. Bu bilgilerin en başında da muhabbet kuşu kızgınlık dönemi ne kadar sürer? Sorusu gelir.

  muhabbet kuşu
 • Mayıs 28, 2021 Kedi

  Şirin mi şirin hareketleri, görünümleriyle her zaman insanların dikkatini üzerine çekmeyi başaran kediler, dünyada en çok beslenen evcil hayvanların başında geliyor. Her birinin kendisine has karakteristik özelliklerinin bulunduğu kedilerin, bakım sorumluluğunun üstlenilmesi son derece hassas şekilde hareket etmeyi gerektirmektedir. Özellikle de yavru kediler nasıl beslenir konusunda bilgi sahibi olunması, her türlü riske karşı çok açık olduğu bu dönemde son derece sağlıklı bir şekilde gelişebilmesine yardımcı olur.

  yavru kedi
 • Mayıs 21, 2021 Diğer Dostlarımız

  İçeriğinde yer alan güçlü bileşenleri ve bileşikleri sayesinde her yüzeyde son derece etkili hijyen sağlayan Virkon S, günümüzde evcil hayvanlar için yaygın olarak kullanılır. Özellikle veteriner hekimler, klinikler gibi alanlarda yaygın olarak steril ortam oluşturabilmek maksadı ile kullanımı gerçekleştirilmektedir. Tüm kedi, köpek ve diğer evcil hayvan türlerinden gelebilecek veya onları riske edebilecek her türlü zararlıyı yüzeylerde yok etmeye yardımcı olur. Ancak etkili ve başarılı sonuç elde edilebilmesi için muhakkak Virkon S nasıl kullanılır konusundaki yönergelere uygun kullanım gerçekleştirilmelidir.

  Virkon S
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR