Blog Başlık

 • Şubat 25, 2021 Diğer Dostlarımız

  Sempatikliği ve şirinliği anlatmak ve simgelemek için bu konudaki uygun görselliğiyle tavşanlar sıkça kullanılır. Tavşanlar şirin görüntüleri kadar sempatik hareketleri ile de çok sevilen hayvanlardan birisidir. Dolayısıyla her zaman çok sık şekilde beslenen hayvanlardan da birisi olan tavşanın cinsiyeti de merak edilir. Tavşan cinsiyeti nasıl anlaşılır sorusu da bu nedenle ortaya çıkar. Kedi ve köpek gibi tavşanın cinsiyetinin kolayca anlaşılabilmesi herkes adına pek mümkün değildir. Bu nedenle pek çok kişi özellikle ilk dönemlerde beslediği tavşanın erkek mi yoksa dişi mi olduğunu bilmeyebiliyor.

  tavşan
 • Şubat 19, 2021 Diğer Dostlarımız

  Son zamanlarda dünya genelinde çok popüler olan canlılardan birisi olan ginepig, aslında “Guinea Pig” olarak bilinen Güney Amerika’ya özgü bir canlıdır. Kemirgen sınıfında bulunan ginepig, evde de beslenebilen hayvanlardan birisidir. Ginepig, bakımı çok zorlu olmadığından rahatlıkla evde beslenebiliyor. Beslenme ve tuvalet ihtiyaçlarının dışında temizlikte doğal olarak önemli konulardan birisidir. Bu nedenle ginepig nasıl yıkanır sorusu gündeme gelebiliyor. Ginepig aslında sürekli yıkanması gerektirecek bir duruma sahip değildir. Özellikle bulunduğu yerin devamlı temiz kalmasına hassasiyet göstermek, çok fazla kirlenmemesini sağlayacağından, sık sık banyo yaptırmak zorunda kalınmaz.

  Ginepig
 • Şubat 17, 2021 Diğer Dostlarımız

  Evde muhabbet kuşu beslemenin birbirinden farklı çok önemli detayları bulunur. Muhabbet kuşları için hem sağlıklı hem de rahat bir atmosfer oluşturabilmek için düşünülmesi ve dikkat edilmesi gereken çok detay bulunur. Muhabbet kuşu yaşı da en temel konulardan birisidir. Zira beslenmesinden çiftleşmesine kadar her bir şey yaşına göre değişkenlik gösterir. Bu durumda muhabbet kuşu yaşı nasıl anlaşılır şeklinde bir sorunun ortaya çıkmasına neden oluyor. Muhabbet kuşunun yaşının anlaşılabilmesi için kullanılabilecek farklı yöntemler bulunur.

  Muhabbet Kuşu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR