Blog Başlık

 • Ocak 22, 2020 Kedi

  Evcil kedinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak psikolojisinin her zaman iyi olmasını, sağlıklı gelişimini sağlayabilirsiniz. Beslenme, uyku, temizlik ve oyun gibi temel ihtiyaçlarına yönelik üretilen ürünlerin yanı sıra kedilerinizin spesifik ihtiyaçlarına odaklı ürünlerde geliştirilmektedir. Bunlardan birisi de taşıma çantalarıdır. Taşıma çantaları kedinizin seyahat, veteriner kontrolü gibi durumlarda hem sizin için hem de kediniz için en güvenli şekilde yanında taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Kedi taşıma çantası sayesinde kedinizin gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelmesini sağlayabilirsiniz. Kaçma girişimi gibi genel hususların yanı sıra dışarıdaki ses ve hareketlerin kedinizi korkutmasının önüne geçebileceğiniz güvenli bir alan oluşturabilmenizde mümkün.

  kedi taşıma çantası, kedi taşıma çantası en ucuz, kedi̇ taşima çantasi
 • Ocak 21, 2020 Kedi

  İlk zamanlar evcil kediler için bir oyuncak olarak lanse edilse de artık kedi tırmalama tahtaları evcil kediler açısından en elzem ihtiyaçlardan birisi haline geldi. Kedilerin evin her yerindeki koltuk, halı, sandalye ve yatak gibi tırnaklarını geçirebileceği her mobilyada tırmalama yapması ciddi tahribata yol açabiliyor. Bu durumda kedili evlerde çok fazla zarara yol açabildiğinden her kedi sahibi için en sorunlu konulardan birisidir. Ancak günümüzde kedi tırmalama eyleminin hem güvenli hem de sorunsuz şekilde yapılması için üretilmiş tahtalar bulunuyor. Kedinizin içgüdüsel olarak yaptığı bu hareketini doğru yöne senkronize ederek, bu eylemden vazgeçirmeye çalışmak yerine sorun oluşturmadan yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

  kedi tırmalama, kedi tırmalama tahtası, kedi tırmalaması
 • Ocak 21, 2020 Kedi

  Hayatınıza renk katan, enerjisiyle sizi sürekli yoracak kedinizin bu hareketliliğini alacak ve enerjisini atmasını sağlayacak oyuncaklar ve ürünler bulunuyor. Bu ürünler yardımıyla kedinizin gün içerisinde sizinle veya tek başına keyif alacağı ve aynı zamanda da yüksek efor sarf edebileceği oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda son derece etkili sonuçlar sağlayan kedi oyun tüneli öne çıkıyor. Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu oyun tünelleri kedilerin en çok ünlü oldukları meraklarından faydalanmanızı sağlıyor. Kapalı bir yer gördüğünde dayanamayan kedinizin içerisine gireceği ve koşturacağı tüneller ile hem keyifli zaman geçirmesini hem de enerjisini atmasını sağlayabilirsiniz.

  kedi oyun tüneli, kedi tuneli, kedi tüneli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR