Blog Başlık

 • Ocak 17, 2020 Kedi

  Kuru kedi mamalarında dünyanın lider markaları arasında bulunan Pro Plan, Nestle bünyesindeki Purina dahilinde faaliyet gösteriyor. Kedilerin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklerde besin değerlerine sahip, sağlıklı ve güvenilir mamalarıyla kedi sahiplerinin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Bağışıklığı ve vücut gelişimi daha henüz yeni olgunlaşan yavru kedilere yönelik olarak da markanın yavru kedi mamaları bulunuyor. Farklı lezzetlere sahip olan zengin yavru kedi mama çeşitliliğinde en önemli noktayı sağlıklı olması oluşturuyor. Vitamin ve mineral gibi yavru kedilerin gelişiminde destekleyici rol üstlenecek besin değerleri yönünden son derece zengin kedi mamaları üretiyor. Böylelikle yavru kedilerin gelişimlerinin son derece sağlıklı olmasını sağlarken, damak zevklerine de hitap ediyor.

  yavru kedi, proplan, yavru kedi maması
 • Ocak 17, 2020 Kedi

  Yüksek enerjiye ve hareketliliğe sahip kedilerin sütten kesilmesinin sonrasında yaşına göre özel olarak üretilen kedi mamaları tüketmeye başlar. Bu süreçte vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm besin gereksinimlerini karşılayacak besin değerlerine sahip kedi mamalarının muhafazasında da dikkatli olunmalıdır. Vakumlu paket veya konservede paketlenen kedi mamalarının tüketim sürecinde muhafazasında çok ciddi aksaklıklar söz konusu oluyor. Bu nedenle de kedi maması açısından ciddi bir bozulma meydana gelebiliyor. Böyle bir durumda kedilerin sağlığı açısından hayati riskler oluşturur. Söz konusu hususlar sebebiyle de kedilerin mamalarının mutlaka uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi gerekir.

  kedi maması, bozuk kedi maması
 • Ocak 16, 2020 Kedi

  Pro Plan, Nestle güvencesine sahip Purina bünyesinde evcil hayvan mamaları üreten en popüler markalardan birisidir. Günümüzde pek çok veteriner hekim tarafından da tavsiye edilen kedi maması markalarından birisi olan Pro Plan’ ın zengin mama yelpazesinde kedilerin sağlık durumlarına hitaben de ürünler bulunuyor. Bunlardan birisi de kısırlaştırılmış kediler için geliştirilmiş Pro Plan mama çeşitleridir. Kısırlaştırılmış kedi mamaları, kısırlaştırdığınız kedinizin sağlığı ve beslenmesi açısından çok önemlidir. Bunun nedeni ise bu mamaların içeriğinde bulunan yağ seviyesi ve onarıcı etkiye sahip içeriklerle kısırlaştırılan kediler için özel olarak üretilmiştir.

  pro plan mama, pro plan kısırlaştırılmış kedi maması 10 kg, pro plan sterilised somonlu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR